Copyright

       Elektronik posta adresiniz ve telefon numaranız Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

 

      Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, "kayanyaziledgrafik.com" sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

 

      Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

      Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

 

      Bu site ve içeriğindeki resim, ses, animasyon ve metinlerden oluşan tüm öğelerin telif hakları kayanyaziledgrafik.com sistemi'ne aittir. Tüm hakları saklıdır. Kullanılabileceği yazılı bir şekilde açıkça ifade edilmediği sürece, hiçbir öğe kullanılamaz, çoğaltılamaz ve kopyalanamaz!